Turniej wiedzy o Jaworzynie Śląskiej

bvc25 października 2013 roku w SOKiBP odbył się Turniej Wiedzy o Gminie Jaworzyna Śląska o Puchar Burmistrza Jaworzyny Śląskiej „Tu jest mój dom”. W turniejowych zmaganiach wzięły udział reprezentacje szkół podstawowych z terenu Gminy Jaworzyna Śląska, w tym nasza szkoła w składzie : Klaudia Czekaj, Maja Łanek, Jakub Kozieł i Mateusz Koźlik.

Organizatorzy Turnieju przygotowali dla uczestników zestaw pytań, na które należało odpowiedzieć oraz zadań do rozwiązania. Dużo emocji wywołały specjalne zadania, jakie dzieci musiały rozwiązać: układanie puzzli z parowozem, znajdowanie różnic pomiędzy obrazkami, czy też zmagania z tworzeniem słówek oraz alfabetycznym układaniem nazw miejscowości należących do Gminy Jaworzyna Śląska.

Po przeprowadzonych 12 rundach ostatecznie zajęliśmy 2 miejsce – wynikiem 15 pkt. Za trud w zmaganiach otrzymaliśmy z rąk Burmistrza Jaworzyny Śląskiej, Pana Grzegorza Grzegorzewicza, pamiątkowy dyplom oraz dużą torbę z artykułami szkolnymi, natomiast reprezentujący naszą szkołę uczniowie otrzymali oprócz dyplomów indywidualne nagrody rzeczowe.

                                                                                  Serdecznie gratulujemy!

IGP5972[1] IGP6018[1] IGP6035[1]