Dzień Europejski

Dnia 31 maja w naszej szkole w ramach obchodów Dnia Europejskiego odbył się KONKURS PIOSENKI ANGIELSKIEJ oraz rozstrzygnięcie plebiscytu  ZWIERCIADŁA 2012. Podczas uroczystej gali poszczególne klasy zaprezentowały utwory muzyczne różnych krajów europejskich. Prezentacje te oceniało jury przyznając następujące miejsca:

I miejsce – Va    Barbie Girl Aqua

II miejsce – Vb   I Wanna Be With You   Fun Factory 

III miejsce – VI c  Heart Skips A Beat  Olly Murs

Podczas apelu nastąpiło także rozdanie nagród w plebiscycie  ZWIERCIADŁA 2012! Wcześniej wszyscy uczniowie klas IV-VI mieli okazję nominować swoich ulubionych nauczycieli w poszczególnych kategoriach. Zwycięzcy w tychże kategoriach otrzymali statuetki ZWIERCIADŁA 2012 oraz pamiątkowe dyplomy.

Oto wyniki głosowania naszych uczniów: 

  1. najbardziej elegancki nauczyciel – p. Magdalena Glińska
  2. najbardziej wysportowany nauczyciel – p. Aneta Kiszczyszyn
  3. najbardziej wymagający nauczyciel – p. Barbara Majborska
  4. najdowcipniejszy nauczyciel – p. Magdalena Glińska
  5. najbardziej zabiegany nauczyciel – p. Ewa Miszkuro-Kulaszewska
  6. największy optymista – p. Katarzyna Makara-Warachim
  7. najpunktualniejszy nauczyciel  – p. Agnieszka Kruk-Kozycz
  8. najbardziej opanowany nauczyciel – p. Małgorzata Plencler oraz p. Andrzej Zadziorki